O nas

Prawdziwe piękno rodzi się z pasji. Jestem pasjonatką sztuki szczególnie nowoczesnej - uwielbiam tworzyć jak i podziwiać. Inspiruje mnie, piękno, natura i luxus. Od 2007 roku, kiedy w Wiedniu rozpoczęła działalność nasza firma, z pasją projektujemy oraz szyjemy na indywidualne zamówienia dodatki i elementy wyposażenia wnętrz z naturalnych futer.

Czerpiąc z najlepszych tradycji włoskiego designu, oferujemy ponadczasowe produkty, które sprawiają, że każda przestrzeń staje się unikatowa i nabiera indywidualnego charakteru.

Stworzenie futra jako produktu dekorującego wnętrze wymaga rzemieślniczego mistrzostwa, a to czyni je cenną inwestycją.

Katarzyna Zadrożna, założycielka i projektant FUR DESIGN komentuje – "Przy produkcie tak luksusowym jakim jest naturalne futro, każdy klient wymaga indywidualnego podejścia. Z przyjemnością spełniamy marzenia naszych klientów, dbając by każdy produkt FUR DESIGN spełniał najwyższe standardy jakości" oraz dodaje – „wyroby z futer naturalnych używane w domach to nie tylko luksusowy styl, ale coraz częściej docenia się ich właściwości jako naturalnych odpromienników, które ograniczają wpływ promieniowania geopatycznego i elektromagnetycznego. Zaopatruję się w futra tylko z certyfikacją,ze sprawdzonych hodowli, gdzie zwierzęta są traktowane w sposób humanitarny".

W Polsce istnieje długa tradycja używania futer kozich, owczych i baranich jako dywanów wnoszących ciepło do naszych domów.

Współpracujemy z wybitnymi architektami, projektantami oraz dekoratorami wnętrz z całej Europy, a nasze wyroby, szyte z najwyższej jakości surowców, są esencją  współczesnego wzornictwa, ponadczasowego stylu i uniwersalnej elegancji.WARSZAWA MONACHIUM WIEDEŃ

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się